Nejnovější články

FUNKČNÍ KOMPLEX PIAOLIANG, PJAOLJAN, TianDe, Cordyceps, houba housenice čínská, doplněk stravy

Publikováno:

 

Zářivá kůže, silné a lesklé vlasy, zdravé a pevné nehty?

 

Jak na to?

 

Odpověď je jednoduchá, FUNKČNÍ KOMPLEX PIAOLIANG od TianDe.

 

Jedná se o doplněk stravy, který je zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku, vlasy a nehty před předčasným stárnutím,

zlepšuje jejich stav a vzhled. 

 

Piaoliang neboli Pjaoljan (v čínštině znamená " krasavice ") obsahuje nejdůležitější stopové prvky. A to selen a zinek, vitamíny, aminokyseliny a jedinečnou houbu housenici čínskou = Cordyceps, která je od nepaměti na východě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi. Tyto složky jsou nepostradatelné pro dobrý zdravotní stav a hezký vzhled, protože mají příznivý účinek na stav pokožky, vlasů i nehtů. Tón pleti se zlepšuje, vlasy se zpevňují, stárnutí pokožky se zpomaluje.

 

online odkaz na detail produktu: https://tiande.ru/~rItTE

 

 

Složení:

Selen – Je stopový prvek důležitý pro většinu procesů v lidském těle. Působí jako antioxidant, bojuje proti volným radikálům. Slouží jako prevence před rakovinou a onemocněním srdce.

 

Taurin – Je nezbytný pro normální fungování nervového a imunitního systému a regulaci metabolismu tuků a vápníku. Dodává energii, zlepšuje náladu a pozornost, odstraňuje podrážděnost a úzkost.

 

Zinek – je součástí enzymů, které v našem organizmu podmiňují celou řadu důležitých funkcí, od trávení až po správné vidění. Antioxidant.

Léčí neplodnost a udržuje dobrý stav prostaty, posiluje imunitu.

Podporuje hojení ekzémů, akné, ran a popálenin. Zastavuje nadměrné vypadávání vlasů a stará se o jejich výživu. Zlepšuje kvalitu nehtů, vlasů a kůže.

 

Extrakt ze zeleného čaje – Zrychluje metabolismus, pomáhá také k hubnutí, bojuje s přebytečnými kaloriemi a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Zvyšuje elasticitu stěn kapilár a odstraňuje těžké kovy (olovo, chrom, cín, kadmium).

Tonizuje, zvlhčuje a změkčuje pokožku a posiluje její ochranu, pomáhá dostat vitamíny a aminokyseliny do tělních buněk.

 

Cordyceps –  Tvor žijící půl života jako housenka a druhou jako houba.

Tato složka zastupuje tedy rostlinnou i živočišnou říši. Vyvažuje Yin a Yang. Obzvláště dobře umí působit na ledvinovou esenci. Pro zdravého člověka je vhodná k udržování zdraví (nejen dlouhověkosti) a také kvality zdraví. Nemocnému dodává potřebnou sílu k žití. Dokáže udržovat zdravé ledviny, močový měchýř a plíce (dýchací cesty). Vytlačuje jedy a toxiny z těla, má protizánětlivé vlastnosti, zlepšuje metabolismus všech orgánů, zvyšuje schopnosti antioxidantů, snižuje cholesterol, zabraňuje krevním sraženinám, podporuje ztrátu trombů, skvělá výživa pro pokožku, vlasy a nehty.

 

 

Použití:

Tento komplex má vyvážený poměr důležitých vitamínů.

!!! Nedoporučuji k tomuto komplexu brát jiné vyjmenované vitamíny: vit. A, B1, B2, B3, B5, B7, B12, C, D3, E. Nadbytek vitamínů v těle by mohl uškodit. !!!

 

Užívejte 1 kapsli denně, doporučuji ráno s jídlem = 1 balení na měsíc.

Neužívat v těhotenství a během kojení!

 

Recenze:

Vyzkoušela jsem jedno balení a výsledek? PROSTĚ BÁJEČNÉ. Nehty jsou pevné a nelámou se a já se cítím zase skvěle.

 

Už nějakou dobu zobu tyto výživové doplňky a musím tedy uznat, že je to super. Vlasy méně padají, nehty krásné rostou a já jsem nadšená. Ba dokonce, pokud hubnete je to také k prospěchu.

 

Chodila jsem na gelové nehty asi 3 měsíce a neustálé broušení mi ztenčovalo moje nehty, až jsem cítila, že moje původní pevné nehty jsou jako papír.

A tehdy jsem řekla a dost. Nechávám nehty odrůst a hlavně jsem nasadila výživový doplněk Piaoliang. Musím říct, že nehtům se už po 14 dnech navrátila jejich pevnost a to odrostl jen kousek !!!

 

Pijaolang je opravdu vyživující. Vyzkoušela jsem zatím jen jednu lahvičku, jak se říká pro krásu ženy a pozoruji změny i na pokožce, zpevnění nehtů pozoruji na nohách, a viditelně i lepší se hojí pokožka, když se něco přihodí...

 

Zjistěte více o výrobku Piaoliang zde:

http://www.tiande-katalog.cz/tiande-novinky/piaoliang-biologicky-aktivni-doplnek-stravy

 

 

 

Potřebujete další informace?

Chcete vyzkoušet ?

Ozvěte se mi, vysvětlím vše potřebné a zařídím Vám nákup se slevou víc jak 30%.

Těším se JANA

Tel. 721102018

 

 

 

-------------------------------------

autorka článku: Monika Merklová

 

 

 

***********

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2020-02-25 PERLOVÝ PUDR TianDe, perlitový protein, perlový prášek, přírodní perly

PERLOVÝ PUDR = 100% perlový prášek = přírodní anti-aging   V tradiční čínské medicíně se prášek z přírodních říčních perel j

2020-02-10 houbičky LING ZHI, Lingzhi - houba REISHI, TianDe, božská houba

Už jste vyzkoušeli nějaký výrobek TianDe s REISHI neboli LING ZHI ??? Tato léčivá houbička nazývaná též "Božská houba nesmrtelnosti a d

2020-02-17 HYALURONOVÉ SÉRUM Ocean Riches TianDe, mořský ježek, kyselina hyaluronová, hyaluronát sodný

HYALURONOVÉ SÉRUM TianDe online detail produktu zde: https://tiande.eu/~UpOJa     Často mi kladete otázku "co všechno umí hyaluronové sé